/ WYDARZENIA SPORTOWE  WYDARZENIA SPORTOWE
01.10.2010
Turniej piłki nożnej halowej służb mundurowych o puchar Dowódcy 1 BMT.
W dniu 01.10.2010 r. na hali CSAiU w Toruniu odbył się turniej piłki nożnej halowej służb mundurowych o puchar Dowódcy 1 BMT. W turnieju uczestniczy drużyny: Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Izby Celnej, Aresztu ...
... Śledczego, Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia oraz 2 drużyny 1 Bazy Materiałowo-Technicznej. Po pełnych emocji rozgrywkach w systemie pucharowym w finale wygrała Izba Celna z Policją, a trzecie miejsce wywalczyła drużyny CSAiU pokonując drużynę A z 1 BMT.

Za najwszechstronniejszego zawodnika turnieju uznano sierż. Marcina Krajewskiego z 1 Bazy Materiałowo-Technicznej a najlepszym kibicem, w związku z wiarą w nieograniczone sportowe możliwości drużyny oraz utorowanie drogi do wspólnego sukcesu wybrany został organizator turnieju Dowódca 1 Bazy Materiałowo-Technicznej Pan płk dypl. mgr Eryk HOFFMANN.