/ WYDARZENIA SPORTOWE  WYDARZENIA SPORTOWE
07.07.2010
Drużyna 1 BMT LIDEREM w Toruńskiej Lidze Szóstek Piłkarskich
W dniu 07.07.2010 r. drużyna 1 BMT rozegrała mecz z liderem IV TLSP STAL-MET Toruń..
Mecz poprzedzono minutą ciszy dla uczczenia zmarłego w dniu 04.07.2010r. 22 letniego - Patryka Kawuli, piłkarza drużyny POL - NECKS / NECKS IMP występującej w V lidze TLSP.
W pierwszej połowie piłkarze 1BMT grali rewelacyjnie, lecz nie byli tak skuteczni jak w drugiej połowie. Do przerwy był remis 1:1. Po zmianie stron swoim kunsztem snajperskim wykazał się chor. Witold Page, który strzelił 4 bramki.
Mecz zakończył się wynikiem 7:3 dla drużyny 1 BMT, która została "liderem" IV ligi TLSP. Była to pierwsza porażka drużyny STAL-MET, w której występują byli piłkarze Elany Toruń, Polonii Warszawa. Spore uznanie należ się dla licznie zgromadzonych kibiców, którzy bardzo gorąco dopingowali piłkarzy.
Dowódca 1BMT płk dypl. mgr Eryk HOFFMANN po zakończonym meczu podziękował piłkarzom za osiągnięcie wysokich wyników, a kibicom za wspaniały doping.

Przerwa w rozgrywkach nastąpi do dnia 18.08.2010 r.