/ Aktualności  Aktualności
26.06.2010
Finał konkursu kierowców o miano
W dniach 22 - 25.06.2010r. kpr. Artur ADAMCZAK ze Składu m. Dolaszewo 1 BMT uczestniczył w zmaganiach centralnych konkursu o miano
..., które odbyły się na terenie 1 Ośrodka Szkolenia Kierowców w Grudziądzu.

                 

Pan kpr. Artur ADAMCZAK zajął II miejsce w klasyfikacji indywidualnej, co potwierdziło jego wysokie kwalifikacje i umiejętności w przygotowaniu do wykonywania codziennych zadań służbowych.

Konkurs nie należał do łatwych, gdyż w jego trakcie zmagano się z różnymi zagadnieniami m.in. testami ze znajomości przepisów ruchu drogowego, budowy i eksploatacji pojazdów, udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej i techniki prowadzenia pojazdów.
Ta ostatnia konkurencja przysparzała uczestnikom najwięcej emocji i adrenaliny, gdyż mogli praktycznie sprawdzić swoje umiejętności  prowadzenia Stara, Honkera, Opla Astry z zamontowanym urządzeniem do kontrolowanego poślizgu. Kulminacja wysiłku  przypadła na jazdę w trudnych warunkach terenowych, gdzie każdy chciał pokazać wszystko, na co go stać.
Wysoki poziom konkursu zyskał uznanie u przełożonych zarówno ze szczebla Sztabu Generalnego WP, Inspektoratu Wsparcia SZ RP, Pomorskiego Okręgu Wojskowego, jak i macierzystej jednostki wojskowej.

fotogaleria >>>

st.chor.szt. Roman Sprengel


wszystkie >>>
© 1BMT 2008 - 2019