/ Aktualności  Aktualności
19.02.2010
Awanse w 1BMT
Dnia 19 lutego 2010r. Dowódca Bazy płk dypl. mgr Eryk HOFFMANN w obecności Szefa Sztabu Bazy ppłk mgr Jana Rakowskiego wręczył uroczyście ...

w swoim gabinecie Akty Mianowania na kolejne, wyższe stopnie wojskowe żołnierzom wyznaczonym na stanowiska służbowe:  1. st. sierż. Marcinowi SZURYDZE wyznaczonemu na stanowisko PODOFICER SPECJALISTA w SEKCJI PERSONALNEJ (S-1) mianowanemu z dniem objęcia obowiązków na stanowisku służbowym na stopień MŁODSZEGO CHORĄŻEGO.
  2. sierż. Januszowi GROCHOCKIEMU wyznaczonemu na stanowisko PODOFICER SZTABOWY EWIDENCYJNY w SEKCJI PERSONALNEJ (S-1) mianowanemu z dniem objęcia obowiązków na stanowisku służbowym na stopień STARSZEGO SIERŻANTA.
  3. plut. Tomaszowi SZAŁKOWI wyznaczonemu na stanowisko PODOFICER-STARSZY MAGAZYNIER w SKŁADZIE M. TORUŃ mianowanemu z dniem objęcia obowiązków na stanowisku służbowym na stopień SIERŻANTA.
  4. plut. Mariuszowi CHYBOWI wyznaczonemu na stanowisko PODOFICER-STARSZY MAGAZYNIER w SKŁADZIE M. TORUŃ mianowanemu z dniem objęcia obowiązków na stanowisku służbowym na stopień SIERŻANTA.
  5. kpr. Sławomirowi ŻAKOWI wyznaczonemu na stanowisko STARSZY KIEROWCA w DYWIZJONIE ZABEZPIECZENIA mianowanemu z dniem objęcia obowiązków na stanowisku służbowym na stopień STARSZEGO KAPRALA.
  6. st. szer. Maciejowi MICHALSKIEMU wyznaczonemu na stanowisko DOWÓDCA DRUŻYNY w SKŁADZIE M. DOLASZEWO mianowanemu z dniem objęcia obowiązków na stanowisku służbowym na stopień KAPRALA.

 

Po uroczystości Dowódca Bazy przy filiżance kawy podziękował mianowanym żołnierzom za służbę na dotychczasowych stanowiskach, jednocześnie życzył dalszych sukcesów w służbie oraz kolejnych awansów.
fotorelacja >>>

ppłk Andrzej Rakowski


wszystkie >>>
© 1BMT 2008 - 2019