/ Aktualności  Aktualności
18.12.2009
Pożegnianie Oficera.
W dniu 18.12.2009 roku pożegnaliśmy odchodzącego na inne stanowisko służbowe oficera 1 BMT - kpt. mgr Wiesława Kaliszewskiego.
Kpt. Kaliszewski Decyzją Nr 1792 Ministra Obrony Narodowej z dnia 08.12.2009 r, z dniem 21 grudnia 2009 roku został przeniesiony ze stanowiska szefa zaopatrzenia w 1 BMT na stanowisko specjalisty w Logistyce Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych. Jednocześnie z dniem objęcia obowiązków na stanowisku służbowym mianowany będzie na stopień majora.
Kpt. Wiesław Kaliszewski służbę wojskową rozpoczął w 1979 roku pełniąc na początku służbę zasadniczą w Centrum Szkolenia specjalistów Marynarki Wojennej w Ustce, następnie był podchorążym WSMW w Gdyni oraz WSO WOPL w Koszalinie. Jako podporucznik rozpoczął i pełnił służbę zawodową w 40 dywizjonie rakietowym OPK na stanowiskach dowódczych, później w Dowództwie 26 Brygady Rakietowej OPK w służbach technicznych.
Od października 2001 roku służył w 1 BMT w Toruniu. Był oficerem zdyscyplinowanym zaangażowanych i niezwykle odpowiedzialnym na zajmowanym stanowisku służbowym. Ceniony przez przełożonych, lubiany wśród koleżanek i kolegów w swoim otoczeniu służbie oraz wśród tych, z którymi współpracował za profesjonalizm zawodowym i swą osobowość.
Wierzymy, że na nowym stanowisku służbowym w IWsp Sz w Bydgoszczy - mjr Wiesław Kaliszewski będzie równie wzorowym żołnierzem jak przez 8 lat służby w 1 BMT w Toruniu.

fotorelacja >>>
ppłk Jan Rakowski


wszystkie >>>
© 1BMT 2008 - 2019